Dün akşam Sahne'den Demet Akalın geçti..

Eğlence ve yeme içme dünyasının önde gelen markası ve alanının klasikleri haline gelen BVS Grup'un Etiler'deki gözde mekanı Sahne İstanbul yıldızlarını ağırlamaya devam ediyor..

23 Kasım 2014 14:20
Dün akşam Sahne'den Demet Akalın geçti..
Uyumayan şehir İstanbul’un en iyi sahnelerinden biri olma özelliği ile eğlencenin rotasını belirleyen Sahne İstanbul, tıpkı şehir gibi enerjik, kışkırtıcı ve tekdüzelikten uzak karakteristiğiyle, kendini sürekli olarak güncelliyor. Her hafta birbirinden ünlü isimleri büyük bir coşku ile müzikseverler ile buluşturan Sahne İstanbul'un dün gecceki misafiri Demet Akalın oldu.


Kendisi dinlemeye gelen konuklarına 3 saati aşkın muhteşem bir performans sergileyen Demet Akalın, tasarımı Nur Terlitaş'a ait olan elbisesi ile de dinleyenlerinden tam not aldı. Sahne İstanbul'u tıklık tıklım dolduran konuklar ise her hafta olduğu gibi gecceden mutlu bir şekilde ayrıldılar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz