d.ream Akademi’de yaz kampı başlıyor!

d.ream Akademi, Bosch’un katkıları ile düzenlediği amatör mutfak atölyelerine yaz aylarına özel hazırladığı program ile devam ediyor.

03 Temmuz 2017 11:30
d.ream Akademi’de yaz kampı başlıyor!
d.ream Akademi, düzenlediği farklı içeriklere sahip amatör eğitimlerle katılımcılara kendi mutfaklarında profesyonel bir şef gibi harikalar yaratma olanağı sunuyor. Mutfak meraklılarının buluşma noktası olan d.ream Akademi, Ağustos programındaki ‘yaz kampı’ programı ile sezonu şehirde geçirenlere keyifli bir alternatif oluyor. 01-22 Ağustos tarihleri arasında haftada bir gün olmak üzere toplam dört gün sürecek “Yaz Kampı” programının içeriği mutfak meraklıları için detaylı olarak hazırlandı.
Dört günlük Yaz Kampı programı; bıçaklar ve kesme teknikleri, tavada ve ızgarada pişirme yöntemlerinin yanı sıra taze makarna yapımı gibi uygulamaları bir arada sunuyor. Dana bonfileden Fettucini’ye, fırında tavuktan pizza hamuruna varan zengin içeriğiyle “Yaz Kampı” bir kez daha d.ream Akademi’nin farkını ortaya koyuyor.
Dünya standartlarında eğitim ve yenilikçi yaklaşımı ile Türkiye’de yiyecek ve içecek sektörüne kaliteli eleman kazandıran d.ream Akademi; deneyimli kadrosu ile amatör mutfaklara da gusto katmaya devam ediyor. Eğlenceli vakit geçirirken yemek yapımına dair incelikleri de öğrenebileceğiniz d.ream Akademi’nin Ağustos ayı amatör eğitimlerini kaçırmayın. Biletler Biletix’te!

d.ream Akademi Yaz Kampı Programı

EĞİTİM MENULER
TARİH & SAAT
Yaz Kampı 1. Gün
- Bıçaklar ve Kesme Teknikleri
- Tavuk Suyu ve Fırında Bütün Tavuk Hazırlanması
(Fırında sebzeler ve Gravy Sos Yapımı)
01.08.2017
19.00 – 22.00
Yaz Kampı 2. Gün
- Tavada ve Izgarada Pişirme Teknikleri
- Dana Bonfile, Kuzu Şiş, Tavuk Kanat Hazırlanması
08.08.2017
19.00- 22.00
Yaz Kampı 3. Gün
- Taze Makarna Yapımı; Ravioli ve Fettucini
15.08.2017
19.00 – 22.00
Yaz Kampı 4. Gün
- Evde Pizza Keyfi; Pizza hamuru ve pizza sosu hazırlanması
22.08.2017
19.00 – 22.00
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz