d.ream Akademi “Şeflerin Mutfağı”nda Kitchenette’i Ağırlıyor!

d.ream Akademi, Mayıs ayında “Şeflerin Mutfağı” atölye çalışmasına Kitchenette Executive Şefi Hazer Amani ile devam ediyor.

04 Mayıs 2017 10:46
d.ream Akademi “Şeflerin Mutfağı”nda Kitchenette’i Ağırlıyor!
Farklı içeriklere sahip eğitimlere ev sahipliği d.ream Akademi’nin “Şeflerin Mutfağı” serisi, Türkiye’nin en iyi şefleri ile mutfak meraklılarını buluşturuyor. Gözde restoranların en beğenilen lezzetleriyle hazırlanan “Şeflerin Mutfağı”, 10 Mayıs Çarşamba günü Kitchenette’in yeni ilkbahar menüsü ile keyifli bir deneyime davet ediyor.


İstanbul’dan Güney Afrika’ya uzanan macerasında yeteneği ve tutkusunu, ustalık, kültür ve deneyim ile harmanlayan Kitchenette Executive Şefi Hazer Amani, özel tarifleriyle “Şeflerin Mutfağı”na konuk oluyor. Katılımcılar, Kitchenette’in yeni ilkbahar menüsünden; ılık füme, somon salatası, kuşkonmaz çorbası, rozbifli yumuşak taco ve çilekli milföyü şefle beraber hazırlayarak bu özel lezzetleri deneyimleme fırsatı yakalayacaklar.d.ream Akademi “Şeflerin Mutfağı” amatör mutfak atölyesinin biletlerine Biletix’ten ulaşabilirsiniz.

“Şeflerin Mutfağı” / Kitchenette Executive Şefi Hazer Amani
Tarih & Saat : 10.05.2017 / 19.00-22:00
Menü : Ilık füme somon salatası, kuşkonmaz çorbası, rozbifli yumuşak taco, çilekli milföy
Adres : Büyükhanlı Plaza Dikilitaş Mahallesi. Üzengi Sokak. No:8 Beşiktaş/ İstanbul
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz