Dr. Öz Show’da Salt Bae rüzgarı esti!

Tuz serpme videoları ile adını dünyaya duyuran Nusret ‘’Dr. Öz Show’’a konuk oldu. Programda tuz, spor ve markalaşma konuları hakkında ilginç konular konuşuldu.

02 Mart 2018 10:32
Dr. Öz Show’da Salt Bae rüzgarı esti!
''Tuz kullanımı konusunda artık hem fikiriz''

Dr.Oz Show programı için bir araya gelen ikili tartışılan konu haline gelen ‘’Tuz’’ hakkında ortak noktayı buldular. Bilindiği gibi yıllardır, şefler ve doktorlar tuz kullanımı miktarı konusunda hem fikir değillerdi. Yapılan yeni araştırmalar sonrasında, tuz kullanımı artık hem şeflerin hem doktorların uzlaştığı konu haline geldi. Çünkü yeni araştırmalara göre yüksek tansiyonlular tuzu azaltırken normal tansiyonlular tuzu ölçülü derecede kullanabilirler.

Nusret’ten Dr.Öz’e spor hareketleri

Show esnasında Dr.Öz ile birlikte spor yapan Nusret, Dr.Öz’e spor hareketleri gösterdi. Nusret’in kolaylıkla yaptığı hareketlerde Dr.Öz’ünise zorlandığı görüldü.
Nusret’ten markalaşma konusunda iddialı söylem

THY reklamında rol alan Dr. Öz Nusret’e reklam filmini beğenip beğenmediğini sorunca, Nusret’ten iddialı cevap geldi. Nusret soruya ‘’Türkiye’nin bence üç tane markası var. THY, Mehmet Öz ve Nusret’’ dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nusret , Dr. Öz. Show , Salt Bae , Tuz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz