Doyumsuz geccelerin adresi; Kalamata Meyhane

Klasik meyhane tarzını çağa adapte ederek her kitleye hitap eden Kalamata Meyhane, konuklarına adeta müzik ziyafeti yaşatıyor.

02 Nisan 2018 16:47
Doyumsuz geccelerin adresi; Kalamata Meyhane
Sofraların baş tacı olan kalamata zeytininden adını alan meyhanenin samimiyet üzerine kurulu olması konukların uğrak noktası haline gelmesini sağlıyor.


Kalamata'nın menüsü her mevsim değiştiriliyor. Tazelikten ve mevsiminden ödün vermeden hazırlanan lezzetler fix menü olarak uygun fiyata sunuluyor.


Türk Sanat Müziği ve Rum ezgilerinden oluşan geniş repertuarlı sahnelere yer verilen mekanda, doyumsuz bir eğlence sunuluyor.


Kalamata dünün ve bugünün değerini bilen, yaşatan her misafiriyle doyumsuz gecceler yaşamaya devam ediyor. Eğlencenin coştuğu saatlerde tabaklar kırılıyor, danslar ediliyor. Haftanın yorgunluğu atmak, metropolün stresinden uzaklaşmak isteyenlerin vazgeçilmez mekanı Kalamata'yı siz hala ziyaret etmediniz mi?


Begüm Demircioğlu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kalamata

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz