Dönerci Serkan Usta Etiler Nispetiye’de Açıldı

Başkent Grup Restaurant A.Ş. bünyesinde Etiler'de hizmet verecek olan Dönerci Serkan Usta düzenlenen özel bir davetle açıldı.

26 Mart 2021 11:37
Dönerci Serkan Usta Etiler Nispetiye’de Açıldı
Etiler Nispetiye Caddesi'nde düzenlenen açılış davetine Feryal Gülman, Monik İpekel, Süleyman Orakçıoğlu, Rabia Kurşun, Burcu Şendir, Serap Sarı, Arzu Kunt gibi iş ve sanat dünyasından bir çok isim katıldı.

Dönerci Serkan Usta’nın yeni yerinin açılış davetine protokol ismi Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen katıldı. Bereket duası hediye eden Hilmi Türkmen Dönerci Serkan Usta’nın lezzetlerine tam not verdi.

Nihat Doğan, Çoşkun Sabah Mehmet Yalçınkaya, Ferdi Kurtuldu, Ceyhun Yılmaz, Yapımcı Tolga Doğruer, Hayrettin, İbrahim Yılmaz, Metin Yıldız, Nasuh & Mine Mahruki, Hüseyin Kalkan, Adem Terzi, Mehmet Dinç, Barış Erdoğan davete katılan isimler arasında yer aldı.

Pandemi kurallarına uygun olarak düzenlenen açılışa katılan davetliler uzun bir aranın ardındandan bir araya gelirken , nefis döner lezzetinden tattılar.

Dönerci Serkan Usta markasına adını veren Serkan Mutlu hem yurt içi hem de yurtdışında açtığı
mekanlar ve verdiği danışmanlıklarla birçok kişiye istihdam sağlayarak, milli lezzetimiz dönerin tanıtımında büyük rol oynadı. Kısa sürede iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri müdavimleri arasında yer alıyor.

Lezzet tutkunlarının yeni adresi olan üç katlı döner restoranının menüsünde İskender, Beğendili ve Sarma Fırın Beyti gibi döner çeşitlerinin yanı sıra özel olarak yaptırılan Trabzonel açması fındık baklava yer alıyor.

Serkan Mutlu, Salih Ünlü ve Sertan Tabur’un ortak olduğu Nispetiye caddesinde açılan Dönerci Serkan Usta lezzetseverleri yeni yerinde ağırlıyor.

AÇILIŞTAN KARELER:

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Dönerci Serkan Usta

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz