Doğuş Grubu yeme-içme sektöründeki yılların deneyimini Lacivert ile Bodrum’a taşıyor!

Doğuş Grubu'nun en gözde markalarından Lacivert Restaurant, Chic Bodrum’da kapılarını açıyor. Lacivert'in, İstanbul'un dışındaki ilk şubesi olacak restaurant, 17 Haziran’dan itibaren müşterilerini ağırlamaya başlayacak.

09 Haziran 2021 11:39
Doğuş Grubu yeme-içme sektöründeki yılların deneyimini Lacivert ile Bodrum’a taşıyor!
Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Eryiğit Umur, Lacivert’in Bodrum’da müdavimleriyle buluşacak olmasıyla ilgili mutluluğunu şöyle dile getirdi:

'Global ortaklıklarımız ve dünyaca ünlü marka portföyümüzle ile gastronomi tutkunlarını yaratıcı konseptler ve farklı deneyimlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün portföyümüzde 16 ülkede bulunan 42 farklı markamıza ait 142 restoranımız ile kusursuz servis, şık tasarım ve üst düzey yiyecek içecek kalitesi sunarak misafirlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Lacivert markamızı Bodrum’un prestijli projelerinden Le Chic Bodrum ve Palazzo Luxury Collection deneyimiyle buluşturarak, misafirlerimizi bu sezon Bodrum'da da ağırlayacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.'
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Lacivertrest , dreamgroup

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz