Doğumundan 32 gün sonra sahnede!

Demet Akalın: 'Rekor' albümünden şarkıları ilk kez Sahne İstanbul'da söyleyeceğim!

05 Mart 2014 09:30
Doğumundan 32 gün sonra sahnede!
4 Şubat’ta kızı Hira bebeği kucağına alan ünlü sanatçı Demet Akalın doğumun ardından tam 32 gün sonra, bu Cumartesi akşamı Avrupa’nın en güzel gecce kulübü ‘Sahne İstanbul’ sahnesine çıkacak.

23 Nisan’da çıkartacağı ‘Rekor’ isimli albümündeki şarkıları ilk kez 8 Mart Cuma geccesi ‘Sahne İstanbul’da söyleyeceğini belirten ünlü sanatçı; “Sahneleri, dinleyicilerimi, şarkı söylemeyi çok özledim.


Heyecanım çok büyük. ‘Rekor’ albümünden şarkıları ilk kez ‘Sahne İstanbul’ izleyicilerinin karşısında söyleyeceğim’ dedi. 17 yıldır şarkılarıyla zirvede olan ünlü sanatçı ayrıca; ‘Hamileliğim boyunca 31 kilo aldım. Ancak şimdiye kadar 15 kilo verdim, vermeye de devam edeceğim” diye konuştu.

Sevilen şarkıcının 2012 yılının sonlarında çıkardığı ‘Giderli 16’ isimli albümü müzik piyasasının en çok satan albümlerinden biri olmuştu.

BVS Group’a ait 650 kiyi kapasiteli, Avrupa’nın en iyi ses ve ışık sistemine sahip, çok şık ve rahat oturma düzenli gecce kulübü ‘Sahne İstanbul’da, 7 Mart Cuma akşamı ise Yıldız Tilbe program yapacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sahne İstanbul , Demet Akalın

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz