DJ Tarkan 360East Moda’da..

Yeni bir yıla girmeden önce kulaklarınızın pasını silmeye ne dersiniz? Türkiye’de olduğu kadar uluslararası arenada da parmakla gösterilen DJ Tarkan, en yeni remixlerini paylaşmak için 13 Aralık Cuma geccesi 360East Moda’da turntable’in başına geçiyor.

05 Aralık 2013 14:09
DJ Tarkan 360East Moda’da..
Uluslararası arenaya taşıdığı müziği ve yurtdışındaki performanslarıyla Türkiye’yi en iyi şekilde temsil eden DJ Tarkan, 90’lı yılların ortalarında başladığı kariyerinde sayısız başarılara imza atmaya devam ediyor. Dinleyici kitlesi ile her zaman sıcak iletişimde olan DJ Tarkan, setlerindeki akıcılığı, bütünlüğü ve yaratıcılığı sayesinde en çok sevilen ve takip edilen DJ’ler arasında gösteriliyor. DJ Tarkan, müzikseverler ile 13 Aralık Cuma geccesi 360East Moda’da buluşuyor.

DJ Tarkan, dünyanın en iyileri olarak kabul edilen Tiesto, Paul Oakenfold, Armin van Buuren, Sasha, John Digweed, Hernan Cattaneo, Nick Warren, Deep Dish, Roger Sanchez, Sander Kleinenberg, Anthony Pappa, Markus Schulz, Lee Burridge gibi DJ’lerle yurtiçi ve yurtdışındaki organizasyonlarda aynı kabini paylaşırken bu isimlerin vazgeçilmez prodüktörlerinden biri olarak da ön plana çıkıyor.

Çok yakın zamanda DJ Tarkan'ın Rus ikili Moonbeam'in "Sun went down" adlı parçasına yaptığı remiks, kısa sürede dünyaca ünlü isimlerin vazgeçilmezi haline geldiği gibi elektronik dans müziği listelerini alt üst etmeye başladı bile. Dünyanın en prestijli plak şirketlerinden biri olan Black Hole Recordings etiketiyle çıkan bu yeni remiksi ve daha fazlası ile DJ Tarkan, 360East Moda’daki performansıyla geceye imzasını atacak. DJ Tarkan, bir süre warm up setlerinden sonra ritmini arttıracak. Geccenin ritmini DJ Tarkan’ın yeni remixleri ile yakalamak için hazır olun...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: DJ Tarkan , 360 east moda

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz