DJ GadiMitrani ve DJ Erdem & DJ Engin Back2Back performansı hafta sonu Elio Sedef’te

Sedef Adası’nda hizmet veren Elio Sedef, 17 Ağustos Cumartesi günü DJ GadiMitrani’yi, 18 Ağustos Pazar günü ise DJ Erdem & DJ Engin Back2Back performansını, NumberOne FM medya sponsorluğunda gerçekleşecek ‘beachparty’de misafirleriyle buluşturuyor.

14 Ağustos 2013 09:25
DJ GadiMitrani ve DJ Erdem & DJ Engin Back2Back performansı hafta sonu Elio Sedef’te
Marmara Denizi’nin en güzel adalarından biri olan Sedef Adası’nda yer alan Elio Sedef, bu yıl unutulmaz bir lezzet deneyimi ile eğlenceyi bir arada sunuyor. Elio Sedef’te misafirler, Cuma akşamları TEB Yıldızlı Geceler kapsamında Zeynep Doruk’un muhteşem sesiyle büyülenirken hafta sonları ise birbirinden özel DJ’lerin performansları ile adeta Akdeniz ve Ege sahillerinin tadını çıkarıyor.

NumberOne FM medya sponsorluğunda 17 Ağustos Cumartesi İstanbul gece hayatının önemli partilerinin vazgeçilmez isimlerinden olan DJ GadiMitrani’yi, 18 Ağustos Pazar günü ise DJ Erdem & DJ Engin Back2Back performansını misafirleriyle buluşturacak olanElio Sedef, yazın son günlerine damgasını vuracak.

Elio Sedef’e ulaşım

Elio Sedef, özel tekneleri ile gelen misafirleri için demirleme alanı ve kendisine ait iskelesinde teknelere kolay ulaşım imkanı sunduğu gibi; Kartal ve Adalar’dan da ulaşım sağlıyor. Elio Sedef kendi bünyesindeki shuttleimkanı ile misafirlerin adaya kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Shuttle saatlerine ise http://www.eliosedef.com/ sayfasından ulaşılabiliyor.Rezervasyon: 0 530 825 01 07-0 216 382 48 84
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Elio Sedef

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz