DİVAN PUB VE BRASSERIELERDE MOĞOL LEZZET GÜNLERİ…

Asya ülkeleri arasında en lezzetli ve sağlıklı mutfağa sahip olan Moğol yemekleri, 4 – 17 Mart tarihleri arasında Divan Pub ve Brasserielerde lezzetseverlerin beğenisine sunuluyor. Moğol Lezzet Günleri menüsü, özellikle et yemeklerini tercih edenlerin damak tadına hitap ediyor.

20 Şubat 2013 14:39
DİVAN PUB VE BRASSERIELERDE MOĞOL LEZZET GÜNLERİ…
Coğrafi etmenlerin mutfak kültürünü şekillendirdiği, Orta Asya’nın bozkır imparatorluklarından Moğalistan’ın lezzetleri Divan ustalarının özel yorumları ile tam bir ziyafete dönüşüyor…

Divan Pub ve Brasserie’lerde Moğol Lezzet Günleri kapsamındaki özel menüsünde başlangıç olarak; et suyu çorbası ve iki çeşit salata seçeneği bulunuyor. Noodle sevenlerin de unutulmadığı bu özel menünün dört farklı ana yemek alternatifleri arasından Taze fasulye, kırmızı soğan, soya filizi, mantar ve Çin eriştesi eşliğinde sunulan Cengiz Han Usulü Dana Biftek ise menünün favori tatları arasında yer alıyor. Farklı tatlı çeşitlerini denemek isteyenler için de vanilyalı dondurma eşliğinde ananas dilimleri üzerinde portakallı irmik helvası sunuluyor.
Et ve Süt’ün temel malzeme olarak görüldüğü özgün ve benzersiz lezzetleriyle Moğol Mutfağı spesiyalleri, 4-17 Mart tarihleri arasında Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış ve Divan Pub Ataşehir’de farklı tatlar denemek isteyen misafirlerini bekliyor.

Divan Brasserie Bebek 0 212 263 29 73
Divan Brasserie Kalamış 0 216 414 57 03
Divan Pub Ataşehir 0 216 456 51 10
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz