Divan Pastaneleri'nde Bayrama Özel Lezzetler

Divan Pastaneleri, Kurban Bayramı’nda sevdiklerine tatlı anılar hediye etmek isteyenler için birbirinden leziz lokum ve çikolatalar hazırladı. Türk kültürünün eskimeyen tatlarından lokum, Divan şefleri tarafından yeniden yorumlanırken bayramların olmazsa olmazı pralin ve özel tasarım çikolatalar Divan Pastanelerinde yerini aldı. Bayramda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler www.divanpastaneleri.com.tr’den tek tuş ile Divan lezzetlerine erişebiliyor.

14 Ağustos 2018 10:05
Divan Pastaneleri'nde Bayrama Özel Lezzetler
Yarım asrı aşkın süredir pastane sektörünün önde gelen markalarından olan Divan Pastaneleri, Kurban Bayramı’nda sevdikleriyle bir araya gelenler için efsane tatlarını sevenleriyle buluşturuyor. Türk tatlılarının vazgeçilmezi lokumu kadayıfla buluşturan Divan şefleri, Pralin ve özel tasarım çikolataları bayram için özenle hazırlıyor.


Bayram öncesinde tüm Divan tatları “bir tık” uzağınızda! İstanbul ve Ankara’nın her yerinden www.divanpastaneleri.com.tr adresi üzerinden verilen siparişler, aynı gün içinde ulaştırılıyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: divan , divan pastanesi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz