Divan Pastaneleri, Bayramınızı yeniliklerle tatlandırıyor

Divan Pastaneleri; lokumları, çikolataları ve pralinleriyle bu bayram da ağzınızı tatlandırmaya hazırlanıyor. Divan Pastanelerinin geleneksel lezzetleri, şık kutularının içerisinde sunuluyor ve bayram sohbetlerinize farklı bir tat katıyor.

13 Eylül 2013 13:44
Divan Pastaneleri, Bayramınızı yeniliklerle tatlandırıyor
Bayramın geleneksel lezzeti Divan lokumları, nefis aromalarına bir yenisini daha ekledi. Sonbaharın en sevilen tatlarından biri olan narla, fıstığın birleşiminden ortaya çıkan bu yeni lezzet kendi müdavimlerini yaratıyor. Narlı fıstıklı aromanın yanı sıra, fındıklı, fıstıklı, bademli, naneli, portakallı, damla sakızlı, Türk kahveli, zencefilli, güllü – limonlu, çikolata kaplı fıstıklı ve çikolata kaplı güllü diğer çeşitleriyle de Divan lokumları damaklarınızda unutamayacağınız bir tat bırakıyor.

Tamamen doğal bir içeriğe sahip olarak birinci sınıf kakao ile üretilen Divan çikolataları, farklı gramajlardaki beş çeşit kutuda satışa sunuluyor. Zarif kutularının içerisindeki el yapımı pralinler ise birbirinden farklı form ve lezzetleriyle bayramınıza çocuksu bir neşe katıyor.

Yeni lezzetleri ve şık kutuları içerisindeki sunumlarıyla Divan çikolataları, pralinleri ve lokumları, bu bayram da sohbetlerinizi tatlandırıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Divan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz