Divan Grubu'nun Gaziantep'teki ikinci oteli Divan Suites Gaziantep hizmette

Divan Grubu, geçen yıl açtığı iş oteli Divan Gaziantep’in ardından bu yıl da, lüks beklentisi olan misafirlere yönelik ve uzun konaklamalar için vazgeçilmez bir seçenek sunan Divan Suites Gaziantep’i hayata geçirdi. Konfor, şıklık ve lüksün tek çatı altında buluştuğu benzersiz otelde, turistik ve iş amaçlı konaklamalara yönelik hazırlanan 99 adet Superior Oda, 6 adet Deluxe Oda, 2 adet Premium Suite ve 1 adet Presidential Suite bulunuyor.

15 Ağustos 2014 09:14
Divan Grubu'nun Gaziantep'teki ikinci oteli Divan Suites Gaziantep hizmette
Divan Grubu, Doğu’nun incisi Gaziantep’teki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2013 yılında açılan iş oteli Divan Gaziantep’in ardından bu yıl da kısa ve uzun süreli konaklamalarda konfor ve lüks beklentisi yüksek olan misafirlere yönelik olarak planlanan Divan Suites Gaziantep’i hizmete sundu.

Estetik mimari ve yerel sanatlarla bezeli iç dekorasyon
Estetik mimari çizgilerin görkemli iç dekorasyon ve lüks hizmet kalitesiyle buluştuğu Divan Suites Gaziantep’te toplam 108 oda bulunuyor. 99 adet Superior Oda, 6 adet Deluxe Oda, 2 adet Premium Suite ve 1 adet Presidential Suite’ten oluşan odalar, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için üst düzeyde konfor vaat ediyor.

Yerel zanaatkârlar tarafından yapılan kalem işi ve altın varak çalışmalarla bezenmiş şık odaları, lüksün stilize bir yorumunu sunuyor. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü ferah odalarda, benzersiz bir konaklama deneyimi için farklı yastık tiplerinden oluşan bir yastık menüsü de mevcut.

İş toplantıları ve özel organizasyonlar için otelde, bir balo ve bir konferans salonu ile iki toplantı odası yer alıyor. Profesyonel bir düğün ekibinin destek verdiği balo salonu, 250 kişilik bir resepsiyon veya 180 kişilik bir yemek organizasyonuna imkan verecek şekilde tasarlanmış. Konferans salonu ve toplantı odalarında ise, en gelişmiş teknoloji kullanılıyor.

Özgün lezzetler, avantajlı konum

Türk ve Dünya Mutfağı’ndan lezzetli örnekler sunan Cafe Divan’da misafirlere hem özgün yemekler hem de atıştırmalık tatlar sunuluyor. Lobby Lounge & Bar’da ise, zengin içecek menüsüne gurme aperatifler eşlik ediyor. Ayrıca otel içerisinde, Divan Pastanesinin geleneksel lezzetleri olan madlen, pralin ve lokumların bulunduğu bir köşe de yer alıyor.

Tarihi İpek Yolu üzerinde ve Gaziantep’in merkezinde konumlanan Divan Suites Gaziantep, havaalanına yalnızca 23 km. uzaklıkta yer alıyor. Tarihi çarşılara, müzelere ve kaleye olan yakınlığıyla da dikkat çeken Divan Suites Gaziantep, turistik amaçlı konaklamalar için de benzersiz bir seçenek sunuyor.

Lüksün yeniden yorumlandığı Divan Suites Gaziantep, görkemli iç dekorasyonu, konforlu odaları, özgün lezzetleri ve üstün hizmet kalitesiyle misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi vaat ediyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Divan Suites Gaziantep

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz