Divan Brasserie ile Beyoğlu Caz'landı!

İstiklal Caddesi üzerinde konumlanan Divan Brasserie Beyoğlu, Topkapı, Ayasofya ve Boğaz’a hakim teras manzarasının eşsiz atmosferinde, müzik severleri cazın en iyileri ile buluşturuyor.

26 Temmuz 2017 13:46
Divan Brasserie ile Beyoğlu Caz'landı!
Tarih, manzara ve lezzetin kesişme noktası Divan Brasserie Beyoğlu, Temmuz başından Ağustos sonuna kadar her Cuma saat 20:30’da, Bidar Kalender Trio’nun Caz, Soul, Blues, Funk performansıyla müzik severlere unutulmaz bir caz dinletisi yaşatmaya hazırlanıyor.
St.Antuan kilisesinin hemen yanında yer alan, Topkapı, Ayasofya ve Boğaz’a hakim teras manzarası ile de misafirlerini büyüleyen Divan Brasserie Beyoğlu, caz dinletileriyle Cuma gecesi eğlence alternatiflerine bir yenisini ekliyor.

Sunduğu Türk ve Akdeniz mutfaklarının benzersiz lezzetleriyle damaklarda unutulmayacak izler bırakan Divan Brasserie Beyoğlu; sıcak yaz gecelerine caz dinletisi ile tatlı bir esinti getiriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Divan Brasserie Beyoğlu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz