Develi'nin anı defteri

Kendine has lezzetlerini doğa ile iç içe ve ferah mekanlarda buluşturan Develi Kebapi sadece akşam yemeklerinizde değil, hafta sonları zengin mönülü kahvaltıları ile de gönlünüzü fethetmeye devam ediyor...

25 Şubat 2015 09:56
Develi'nin anı defteri
1912 yılında kurulan ve İstanbul’da Etiler, Florya, Kalamış, Marin, Samatya, Eminönü ve Ataşehir gibi bilindik semtlerde olan Develi Kebap, kalitesinden ve popilitesinden ödün vermeden yolunda emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana, doyulmaz tatlarına ustalığını katan Develi’nin birbirinden lezzetli “Özel Baklavası” misafirlerinin gözdesi oluyor. Develi Kebap, baklavalarını glikoz yerine gerçek şeker kullanarak ve Urfa’dan gelen özel sade yağlar ile üreterek, sağlıklı ve doğal bir şekilde müşterilerine sunuyor.

O zaman sizi biraz Develi Kebap ile ilgili çok kısa bir anı turuna çıkaralım... Bakalım ünlü isimler Develi Kebap’ın anı defterine neler yazmışlar, neler söylemişler?

İşte Develi Kebap’ın anı defteri;

EMEL SAYINKomedinin üstadı rahmetli KEMAL SUNALZÜLFÜ LİVANELİEROL EVGİNOYA BAŞARKENAN DOĞULUMerhum MÜSLÜM GÜRSESTARKANHİDAYET TÜRKOĞLUDEVELİ KEBAP - FLORYA ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız..

DEVELİ KEBAP - KALAMIŞ ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Develi Florya , Kalamış , baklava , Kebap

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz