Develi sokak hayvanlarına sahip çıkıyor!

Gaziantep mutfağının Türkiye’deki en önemli temsilcileri arasında yer alan Develi, bu kez sokak hayvanlarına yardım elini uzatıyor.

18 Nisan 2013 09:35
Develi sokak hayvanlarına sahip çıkıyor!
Geçtiğimiz kış, kar yağışının en yoğun olduğu dönemde Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki hayvanlar için 5 günde 1 ton yemek temin eden Develi, bu işbirliğinin sürekli olmasına karar vererek Yedikule Hayvan Barınağı’na verdiği desteğe devam ediyor.

Develi Yönetim Kurulu Üyeleri, atık yemeklerin ziyan olmasına ve sokak hayvanlarının yiyeceğe olan ihtiyaçlarına kayıtsız kalamayarak tüm restaurantlarını seferber etti ve Nisan ayı itibarıyla Develi restoranlarındaki atık yemeklerin tamamı toplanarak Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı’na gönderiliyor.

Sokak hayvanlarına sahip çıkarak ihtiyaçlarının karşılanması için büyük özveriyle çalışan Fatih Belediyesi’ne destek veren Develi, benzer bir desteği restorlarında yemek yiyen misafirlerinden de görüyor. Develi’nin bu yardımını destekleyen konuklar, artık tabaklarının içerisine kürdan, peçete gibi ayrıştırılması zor maddeleri atmamaya özen gösteriyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Develi , sokak hayvanları

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz