Develi farkıyla hayalinizdeki düğünü yaşayın

Düğün, nişan, davet ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapacak Flora By Develi'de özel günlerinizi rüya gibi yaşamaya hazır mısınız?

09 Mart 2017 14:29
Develi farkıyla hayalinizdeki düğünü yaşayın
Davetten davete rengi ve ruhu değişen özel bir salon hayal edin...

Asırlık geçmişiyle Türkiye’nin en güçlü markaları arasında yer alan ve lezzette sınır tanımayan Develi, Florya’daki bahçesinde bulunan camlı köşkü Flora By Develi ile her türlü davet ve organizasyonlara yeni bir soluk getiriyor.Kuşaktan kuşağa aktarılan lezzet, ustalık ve misafir ağırlamanın hikayesi olan Develi Restaurant, sadeliği şıklıkla buluşturuyor. Çeşitli kutlama ve organizasyonlara ev sahipliği yapan mekanda, beyaz tonların ağırlıkta olduğu saf, sade ama şık bir atmosfer sunuluyor.


Özel davet organizasyonlarında 300 kişilik kapasiteye sahip iç mekan, dış mekan da kullanıldığında 550-600 kişi kapasitesinde konuklarınızı ağırlayabiliyor. Mekanda gerektiğinde ikiye bölmek için ve aynı zamanda dekoratif olarak da kullanılabilen izolasyonlu bölücü paneller, iki ayrı davetin aynı anda yapılmasına imkan sağlıyor. Birçok balo salonunun aksine bahçeyle iç içe, gün ışığı gören ve dönüştürülebilir bir alan ortaya çıkartan salon, konuklarınıza ferah bir ortam sunuyor.


Flora, Avrupa ve Türkiye’de ödüller almış olan Kaan Çetinkaya ve ekibi Space tarafından tasarlandı. Tüm mekan içeride ve dışarıda, Develi grubu için özel olarak tasarlanmış ve el işçiliği ile hazırlanmış bir kalıptan oluşturulan bitki motifli bir rölyef ile giydirilmiş. 350 m2 büyüklüğündeki salon cephesi bu motif ile bezenirken, 140 m2 mutfak alanını içinde barındıran giriş yapısı da sıra ağaçlardan oluşan doğal bitki örtüsünden bir kutu içine alındı.


Beyaz tonların ağırlıkta olduğu mekanda, 30m2 LED panel sayesinde davetin konseptine uygun bir grafik video gösterimi yapılarak, müşteriye mekanın rengini tercih edebilme olanağı veriliyor. Düğün, nişan ve kutlamaya yönelik organizasyonlar için ambiyansa uygun, bembeyaz giydirilmiş bir mekan yaratılıyor. Seçilen beyaz renk; ayna, mermer, bölücü panel olmak üzere tüm mekanda yansıtıcı yüzeylerle bir araya getirilmiş. Böylelikle davetin konseptine göre hazırlanacak grafik imajın rengini tüm salona vererek hayallerdeki düğün gerçeğe dönüşüyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: develi , florya , düğün , davet

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz