Develi Etiler'de tatlı konuşulur!

Yemek yemeyi, yaşamsal bir faaliyet olmaktan çıkararak keyif haline getiren Etiler Develi, doyumsuz lezzetleri ile açıldığı günden bu yana kendini yenilemeyi başaran lezzetlerine yeni tadlar ekleyerek müşteri portföyünü ve başarısını devamlı artıran mekân olma özelliği taşıyor.

11 Ağustos 2014 18:10
Develi Etiler'de tatlı konuşulur!
Yemek yemeyi, yaşamsal bir faaliyet olmaktan çıkararak keyif haline getiren Etiler Develi, doyumsuz lezzetleri ile açıldığı günden bu yana kendini yenilemeyi başaran lezzetlerine yeni tatlar ekleyerek müşteri portföyünü ve başarısını devamlı artıran bir mekan.

Develi Etiler gerek iç ve dış dekorasyonu, gerekse kebaplarının lezzetleriyle oldukça dikkat çeken mekanların arasında yer alıyor. Fakat Develi Etiler'e ait tatlılardan da bahsetmek gerekir.

Geleneksel ve yaygın olarak hemen hemen her yerde bulunabilen kadayıf, baklava çeşitleri, şöbiyet gibi tatlıların yanında, Develi Etiler aynı zamanda daha yöresel ve her yerde bulamayacağınız tatları da sofranıza sunuyor.


Geleneksel tatlıların yanında görece daha yöresel olan, birçok yerde bulamayacağınız tatlar;


1- Yaprak Şöbiyet


2- Belluriye


3- Havuç Dilimi


4- Bülbül Yuvası


5- Cevizli ve Antep Fıstıklı DolamaBu fotoğraflara baktıktan sonra yolunuz mutlaka Develi Etiler'edüşecektir. Şimdiden afiyet olsun.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Develi Etiler , haber , yemek , tatlı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz