Develi Ankara özel davetlerde 1 numara!

104 yıllık lezzet ustası Develi'nin Ankara şubesinde özel günleriniz için tasarlanmış davet alanının olduğunu biliyor muydunuz?

19 Temmuz 2017 15:15
Develi Ankara özel davetlerde 1 numara!
Ankara' nın köklü ve önemli caddelerinden Filistin Caddesi’nde bulunan Develi Ankara müstakil bir binada yer alıyor. Develi Markası’nın yeni kurumsal kimliğinin devamı niteliğinde ödüllü mimar Kaan Çetinkaya tarafından tasarlanan; misafirlerin yemek yerken zevk aldıkları modern, elegant ve her köşesiyle şaşırtan 104 yıllık lezzet ustası Develi Ankara samimi geçmişiyle birlikte, her müşterinin farklı deneyimlerle ayrıldığı, kendi hikayesi olan bir mekan...
Teras alanlarının açılır tavan sistemi ile birlikte tamamen açık ve kapalı alana dönüştürülebilir olması, iç mekan ve dış mekan kavramlarını birleştiren bir mekan yaratılmış... İlgi çekici aydınlatma unsurları, mobilya seçimleri, bronz ve pirinç kullanımları ve açılabilen tavanlarda da kullanılan yuvarlak paneller açık tavan tercihiyle birlikte tezat bir eleganlık var.

Develi Ankara şubesinde özel günler için tasarlanmış dışarıdan direk davet alanına girebileceğiniz bir alan da bulunmaktadır. Burada doğum günleriniz, baby shower, eğlenceli yemekler ve davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz canlı müzikte getirebileceğiniz alanın süslemesi ise tamamen size kalmış.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Develi Ankara , Ankara , organizasyon

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz