Dergiyi al yemeği kazan!

Türkiye'nin en iddialı yaz rehberi Gecce Best Restaurant ile muhteşem ziyafetler kazanmaya hazır mısın? İşte yarışma detayları..

02 Ağustos 2016 18:34
Dergiyi al yemeği kazan!
Gecce'nin ışıltısı kazandırmaya devam ediyor!

Türkiye'nin en eğlenceli ve en renkli yaz rehberi olan Gecce Best Restaurant Summer 2016 kazandırmaya devam ediyor. İstanbul’dan, Güney’den ve yurt dışının en popüler lokasyonlarından yazlık mekanlar, beachler, gecce kulüpleri, barlar, restoranlar ve otellerden oluşan Best Restaurant Summer / 2016 ile muhteşem bir yaz geçireceksiniz diye söz verdik; dediğimizi de yapıyoruz.

Tüm D&R ve Yaysat bayiilerinden satışta olan Gecce Best Restaurant Summer 2016'yı satın al ve instagram hesabından paylaş. İster dergiyle romantik bir fotoğrafını paylaş, istersen dergi keyfine bizi de ortak et.. Fotoğrafın konsepti tamam sana kalmış. En yaratıcı "Gecce Dergim ve Ben" fotoğrafını paylaşan okuyucumuz, bir arkadaşı ile birlikte harika bir yemek kazanacak!


Katılım Koşulları

Gecce Best Restaurant Summer 2016 rehberinin net bir şekilde gözüktüğü bir fotoğrafı instagram hesabınız üzerinden paylaşmanız gerekmektedir.

Paylaştığınız fotoğrafa @geccemekan ve @geccedergi instagram hesaplarını etiketlemeniz gerekmektedir.

@geccemekan ve @geccedergi instagram hesaplarını takip etmeniz gerekmektedir.

Dergiyi alırken verilen fişi atmayınız. Kazanan şanslı takipçilerden fişin fotoğrafı istenecektir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz