Dergi sayfaları arasında Gecce Winter Guide 2018!

Türkiye'nin en seçkin dergilerinden Trendsetter İstanbul, Fortune, Psychologies ve Glober sayfaları arasında Gecce Winter Guide 2018'e yer verdi. İşte detaylar...

04 Aralık 2017 10:00
Dergi sayfaları arasında Gecce Winter Guide 2018!
Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan ve Türkiye'nin en iyi kış rehberi olma özelliğini taşıyan Gecce Winter Guide 2018'in basında da yankıları tüm hızıyla devam ediyor. Gecce Winter Guide 2018; Group Medya bünyesinde bulunan ve her ay yüksek tirajları ile sektörün dinamiğini yükselten yayınların sayfalarına konuk oldu!

Trendleri belirleyen: Trendsetter İstanbul


Trendsetter İstanbul, Aralık sayısıyla yine dopdolu! 2017'nin son sayısına özel olarak sayfaları arasına harika yeni yıl içerikleri gizleyen Trendsetter'da sanattan yeme-içmeye kadar birçok farklı konu sizi bekliyor. Bu ay Trendsetter sayfalarında gezinirken, Gecce Winter Guide 2018 dergimize de rastlayacaksınız!

İş dünyasının kalbi bu ay da Fortune ile atıyor!


İş dünyasının iddialı dergisi Fortune Turkey, Aralık sayısıyla yine adından söz ettirmeyi başarıyor! Ekonomi alanında Türkiye'nin lider markalarını, yatırımcılarını ve iş adamlarını sayfalarında buluşturan ve iş dünyasına yön veren Fortune, son sayısı ile yılın iş insanlarını ve geleceğin 50 şirketini masaya yatırıyor.

Aralık sayısıyla geleceğin 50 şirketini okuyucularıyla buluşturan Fortune Turkey sayfaları arasında gezinirken; Türkiye'nin en iddialı kış rehberi Gecce Winter Guide 2018'e rastlıyorsunuz!

Uçuşlara renk katan Glober!

Atlasjet Havacılık adına Group Medya tarafından piyasaya çıkarılan Glober, Aralık sayısı ile hayatın tüm renklerini bir araya getirmeyi başarmış! Uçak içi dergileri arasında açık ara farka sahip Glober, Aralık sayısında Gecce Winter Guide 2018'i de konuk etti. Kültür, sanat ve eğlence dünyasından en yeni haberler, keyifli röportajlar ve dünyadan renkli öneriler ile dikkat çeken Glober dergisine uçuşunuzda göz atmayı sakın unutmayın..

Psychologies, Aralık sayısıyla yine adından söz ettirmeyi başarıyor!


Kapağına dünyaca ünlü yıldız Liv Tyler'ı konuk eden dergi, bu ay da renkli ve dikkat çekici içerikleriyle okurlarına harika dünyalar sunuyor.

Türkiye'nin en iyi mekan, otel, alışveriş merkezi ve gezi rotası sunan kış rehberi Gecce Winter Guide 2018, Psychologies sayfaları arasında!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz