Denizin tüm bereketi bu mekanda!

Sarıyer'in en güzel yerinde, huzurla yemek yerken, Boğaz'ın mavisinin seyrine doyamayacağınız Dolphin Balık Restaurant, deniz ürünlerinden oluşan seçkin mönüsüyle sizleri ağırlamaya devam ediyor!

27 Ağustos 2014 17:49
Denizin tüm bereketi bu mekanda!
Boğaz'ın serinliğine karşı, aileniz ve sevdiklerinizle sohbet ederken, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmetle, yemek yemek istemez misiniz?


Dolphin Restaurant tam da burada aradığınız huzuru, lezzeti ve kaliteyi size sunuyor. Sarıyer'in en sakin yerlerinden birinde konumlanmış Dolphin Balık'ın hizmet ve lezzet sırrı ise deneyimden geliyor. Babadan oğula geçen tecrübenin hissedildiği mekanda, mekanın bu işi bildiğini mönüde, hizmette, dekorasonda; kısacası, her noktada görebiliyorsunuz...


Evinizin rahatlığını Sarıyer'e taşıyan Dolphin Balık Restaurant'ın mönüsünde göreceğiniz spesiyallere önce şaşırabilirsiniz. Örneğin, ''Deniz Mahsüllü Patlıcanlı Kebap'' ı gördüğünüzde ilkin şaşırabilir ardından siparişiniz önünüze geldiğinde önce gözlerinize sonra da damaklarınıza ziyafet çekebilirsiniz.

Mekanın tatlıları da deniz ürünleri kadar meşhur ve kendi üretimleri.

Yaz bitmeden, Boğaz'la aramıza camekanlar girmeden, yolunuzu Dolphin Balık'a düşürmeyi asla ihmal etmeyin!


Damla YILMAZ
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz