Deneyimli gazeteci Aydın Öztürk, Gecce’de...

63 yıllık deneyimli gazeteci olan Aydın Öztürk, Gecce Yayın Grubu’nda İcra Kurulu Başkanı olarak göreve başladı.

18 Mart 2019 16:42
Deneyimli gazeteci Aydın Öztürk, Gecce’de...
1963 yılında başladığı meslek hayatında Türkiye’nin önde gelen gazete ve dergilerinde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Birçok gazetenin kurucu kadrosunda yer almış ve yöneticiliğini üstlenmiştir. 63 yıldır devam ettiği meslek hayatına sayısız başarı sığdıran Aydın Öztürk, Burhan Felek Ödülü ve Basın Şeref Kartı sahibidir.

Sabah gazetesinde muhabir olarak çalıştığı dönemlerde Kenan Erçetingöz’ün de müdürü olan Aydın Öztürk, yıllar sonra tekrar Kenan Erçetingöz ile bir araya geldi ve Gecce Yayın Grubu’nda göreve başladı. Gecce.com, Kenan Erçetingöz’ün yenilikçi projeleri ile Aydın Öztürk’ün tecrübesi sayesinde zirvedeki yerini daha da ileri taşıyacaktır. Gazetecilik ilkelerinden şaşmayan, gazetecilikte en önemli ilke olan tecrübeye önem veren Gecce Yayın Grubu, 63 yıllık deneyimli gazeteci Aydın Öztürk’le birlikte çok daha güzel ve kaliteli işlere imza atacaktır.

Gecce ailesine hoş geldiniz Aydın abi..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: aydın , öztürk , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz