Demirel'den 'Huysuz ve Tatlı Kadın'!

Bayramın 2. Günü Kıbrıs Kaya Artemis’te sahne alan Funda Arar birbirinden güzel şarkıları ile tatilcileri mest etti. Bayram tatilini Kıbrıs Kaya Artemis'te geçiren Süleyman Demirel ise Funda Arar'ın dinleyicileri arasındaydı.

06 Ekim 2014 11:59
Demirel'den 'Huysuz ve Tatlı Kadın'!
KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Kıbrıs Kaya Artemis'te konaklayan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'i kaldığı otelde ziyaret edip bayramını kutladı.


İki cumhurbaşkanının özel görüşmesinin ardından, KKTC Cumhurbaşkanını öğle yemeğinde ağırlayan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar, Kaya Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Burhanettin Kaya, Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya eşlik etti.


Bayramın 2. günü ise Funda Arar’ı dinlemeye giden 9. Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel, konserin başından sonuna kadar salonda yer aldı. Funda Arar’ın yanına gelip söylediği Huysuz ve Tatlı Kadın’a da eşlik etti. Funda Arar’a 'Çok keyif aldık, çok güzel program yaptınız' dedi.


Kıbrıs Kaya Artemis Konseri sonrası basının sorularını yanıtlayan sanatçı 9. Cumhurbaşkanı’nın dinleyiciler arasında olmasından onur duyduğunu belirtti.


15 aylık oğlu Aras ile ilk bayram ziyaretlerini yaptıklarını belirten sanatçı, oğlunun yürümeye başladığını ve onun peşinde koşarken zayıfladığını söyledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz