Demet Akalın Sahne İstanbul'u salladı!

Kadınlar Günü'nde hiç bir şey gelmedi, her şey çocuk yapana kadarmış!

09 Mart 2014 16:27
Demet Akalın Sahne İstanbul'u salladı!
4 Şubat’ta kızı Hira bebeği kucağına alan ünlü şarkıcı Demet Akalın doğumdan tam 32 gün sonra, Avrupa’nın en güzel gecce kulübü ‘Sahne İstanbul’da sahneye çıktı.


Medya mensuplarıyla sahne öncesinde kuliste bir araya gelen Demet Akalın soruları cevaplandırdı; ‘Sahne olarak hızlı bir dönüş yaptım. Yurt dışı konserlerim de olacak. Bebeğim gayet iyi. 40’ında da Gölcük’e akrabalara götüreceğim. Annelik duygusu çok farklı oluyor, Hira’yı değil göstermek eve bile kimseyi kabul etmiyorum. Bir duysanız kimleri geri çeviriyorum aklınız şaşar. Bir tek Gülben Ergen kapıya geliyor alıyor kucağına, arkadaş bu ne yüzsüzlüktür yaa. Üstelik bana, ‘Sen git stüdyoya ben yediririm’ diyor. Kabe’den örtü getirdi bu kadar olmaz ki. Bir an önce evlense kurtulsam da ondan. (Gülben Ergen’in evlenmesinden bahsediyor) Gerçi onda da bir numara yok, anca ona da ben bulursam olacak. Ama bizimkinin memleketinden, aynısından… Pek çok sanatçı arkadaşımın bebekleri olsun diye dua ettim ama sadece bir tanesi hamile, ama kim olduğunu söyleyemem. Hira her bebek gibi beni uykusuz bırakıyor ama ben babayı uyandırmamaya çalışıyorum. Adam dün akşam 7’de geldi, bu sabah 9 buçuğa kadar uyudu’ diye konuştu.


Eğlence ve lezzet sektörüne ardı ardına yaptığı yatırımlarla dikkat çeken BVS Group’a ait ‘Sahne İstanbul’da ilk kez program yapan Demet Akalın şöyle devam etti:

“Kadınlar gününde hiçbir şey gelmedi. Her şey çocuk yapana kadarmış. Değişti ağabey, artık yüzüme bakmıyor o eski romantik adam yok. Bugün orkestradan davulcum gül getirdi. Okan’dan tık yok. Okan’ın gözüne bakarak ‘sağol canım dedim. Bir arabayla kandıramazsın beni. (Okan Kurt daha önceden araba hediye etmişti)” diye konuştu.


Yeni çıkartacağı ‘Rekor’ isimli albümündeki şarkıları ilk kez ‘Sahne İstanbul’da söyleyen Demet Akalın birbirinden güzel parçalarıyla kendisini izlemeye gelen yaklaşık 500 kişiye muhteşem bir gecce yaşattı.


Sahneye çıktıktan sonra şarkı arasında ‘O Ses Türkiye’ yarışmasında yaşattığı sıkıntılarla programa damga vuran Nur Cennet Uçar isimli yarışmacıyı da vokalisti yaptığını belirten Demet Akalın; ‘Benim gibi bir deliye anca böyle deli bir vokalist olur. Zaten hepiniz tanıyorsunuz, ‘O Ses’ten Nur Cennet’ dedi…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Demet Akalın , Sahne İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz