D-Resort Göcek ve D-Marin Göcek "Smoma" ile yaza merhaba dedi

Doğuş Grubu bünyesinde 2010 yılından beri faaliyetlerini sürdüren, D-Marin Marinalar Grubu marinalarından D-Marin Göcek, yaz dönemine keyifli bir giriş yaptı.

20 Mayıs 2013 16:16
D-Resort Göcek ve D-Marin Göcek "Smoma" ile yaza merhaba dedi
Doğuş Grubu bünyesinde 2010 yılından beri faaliyetlerini sürdüren, D-Marin Marinalar Grubu marinalarından D-Marin Göcek, yaz dönemine keyifli bir giriş yaptı. Doğuş Grubu’nun uluslararası kalite anlayışıyla yatçılara bölgedeki en kapsamlı hizmeti sunan D-Marin Göcek, 18 Mayıs Cumartesi günü D-Resort Göcek ile ortak gerçekleştirdiği Yaza Merhaba etkinliğinde dünyaca ünlü İtalyan caz grubu Smoma’yı ağırladı. Yaklaşık 750 kişinin katılımıyla renklenen etkinlik aynı zamanda Göcek Yat Kulübü tarafından gerçekleştirilen 14. AUDI Göcek Yarış Haftası açılış törenine de ev sahipliği yaptı.

Doğuş Grubu bünyesindeki D-Marin Marinalar Grubu zincirinin bir parçası olarak 2010 yılından beri, Türkiye'nin en önemli yatçılık rotalarının merkezi Göcek’te hizmet veren D-Marin Göcek, renkli bir organizasyonla yaza merhaba dedi. D-Marin Göcek gerçekleştirdiği Yaza Merhaba etkinliğine, Göcek’in eşsiz güzelliği içinde, yenilenen yüzüyle konuklarını ağırlamaya başlayan D- Resort Göcek ile birlikte imza attı.

Denizcilerin gözbebeği olan ve mavi ile yeşilin buluştuğu çok sayıda koyun hemen yanı başında yer alan D-Marin Göcek, 18 Mayıs Cumartesi günü düzenlediği etkinlik kapsamında, 2000 yılında kurulan ve canlı trompet, gitar ve ses üçlüsü olarak uluslararası alanda kabul gören İtalyan caz grubu Smoma’yı ağırladı. Birbirinden ünlü konukların katılımıyla gerçekleşen konserde dinleyicilere Madonna’dan Bob Marley’e uzanan geniş bir repertuvar sunulurken, konserin ardından konuklar, DJ performansıyla keyifli dakikalar geçirdiler.

Göcek Yat Kulübü tarafından bu yıl 14.’sü, 18-22 Mayıs haftasında gerçekleştirilecek AUDI Göcek Yarış Haftası açılış törenine de ev sahipliği yapan etkinlik gecenin ilerleyen saatlerinekadar devam etti.

Doğuş Grubu kalite anlayışıyla marinacılık ve konaklamada konuklarına bölgedeki en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen D-Marin Göcek ve D- Resort Göcek tarafından yaklaşık 750 kişinin katılımıyla düzenlenen etkinlik, yelkenciler ve yat sahiplerine unutulmaz bir gecce yaşattı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: D-Resort Göcek , D-Marin Göcek

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz