CUTTY SARK

1923 yılından bu yana dünyanın en popüler viskileri arasında yerini koruyan Cutty Sark’ın şişesi ve etiketi yeni baştan tasarlandı..

12 Kasım 2012 16:36
CUTTY SARK
İlk açık renkli İskoç viskisi olan Cutty Sark, yumuşak içimini harmanında bulunan birbirinden
değerli malt ve tahıl viskilerinin mükemmel uyumundan alıyor..

Lezzetinden yıllardır hiçbir şey kaybetmeden günümüze kadar gelen değerli markanın simgesi olan ve 88 yılda 1 defa güncellenen otantik yelkenli gemi, bu değişimle daha etkili hale getirildi.

Cutty Sark’ın yelkenli gemisi yeniden resmedilirken ardından esen rüzgarın etkisi de yelkenlerine yansıtıldı. Böylece markanın dinamik ve hareketli karakterinin etiketinde de fark edilebilmesi sağlandı.

Markaya daha da etkileyici nitelikler kazandırmak için şişenin üzerine kabartma yazılar eklenirken, ön yüzündeki ‘Our actions define who we are’ (Eylemlerimiz bizim kim olduğumuzu tanımlar) ifadesi de gelecek yıllarda Cutty Sark’ın sloganı olacağa benziyor.

Arka yüzdeki pusulanın çevresindeki ‘The Spirit of Adventure’ (Maceraların İçkisi) ise markanın ana mesajını oluşturmakta. Büyütülen sarı renkli etiketi ile daha çarpıcı hale gelirken, yeni görünümüyle dinamizmi, farklılığı, özgürlüğü ve maceracı ruhu içki severlere sunuyor.

Siz de bu özel içkiyi mutlaka tadın..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: The Famous Grouse

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz