Cumartesi geccesi büyük buluşmanın adresi; 360istanbul

BeeGee ve Ahmet Şendil... Onlar, ülkemizi uluslararası arenada en iyi temsil eden iki süper star DJ... Sayısız başarılı parça ve remix’e imzalarını atan BeeGee ve Ahmet Şendil, 14 Eylül Cumartesi geccesi 360istanbul Beyoğlu’nda DJ setinin başına geçiyor.

11 Eylül 2013 14:45
Cumartesi geccesi büyük buluşmanın adresi; 360istanbul
Bir yanda, Beatport müzik ödülleri başta olmak üzere çok sayıda ödül ve derece kazanmış, dünya çapında saygın ‘Bosphorus Underground’ plak şirketinin sahibi Ahmet Şendil!

Diğer yanda, Türkiye’de unutulmaz DJ performanslarına ismini veren, elektronik müziğin yıldızı DJ BeeGee! Bu büyük buluşma, 14 Eylül Cumartesi geccesi 360istanbul’da...

DJ kimliğinin yanı sıra kurduğu radyolar ve gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarla Türkiye’de elektronik müziğin gelişmesini destekleyen BeeGee, yaptığı prodüksiyonlarla yurt dışında da adından sıkça söz ettiriyor. Trance müziğin bugün Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri olan BeeGee, elektronik müzik alt yapısını Türkçe sözlerle bir araya getirerek ülkemizde bir ilke imza atıyor. Hande Yener, Ozan Çolakoğlu-Tarkan ve Manga’ya yaptığı remixler ile de Türk dans müziği kavramına yeni bir yön veriyor. Ahmet Şendil ise müziği ile Türkiye’yi uluslararası platformda en iyi tanıtan DJ’ler arasında yer alıyor. Ünlü DJ, hem müziği hem de prodüksiyonları ile pek çok ödülün sahibi oluyor.

Yıllardır müzikleriyle, sergiledikleri başarılı performanslarla ve yüksek enerjileri ile müzikseverlere seslenen BeeGee ve Ahmet Şendil’in buluşmasını kaçırmayın...

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: 360istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz