Coşkun Sabah Nossa Costa'da açıkladı!

Önceki gecce BVS Group’a ait Ataköy Marinada bulunan üç tarafı denizle çevrili NossaCosta’da sahne alan Türk Müziğinin ünlü isimlerinden Coşkun Sabah kendisini izlemeye gelen yüzlerce hayranına unutulmaz bir gecce yaşattı.

28 Aralık 2014 15:30
Coşkun Sabah Nossa Costa'da açıkladı!
“Hatıram Olsun”, “Anılar”, “Aşığım Sana”, “Aşk Kitabı”, “Baharı Bekleyen Kumrular Gibi”, “Sen Bambaşkasın”, “ “İşte Bizim Hikayemiz” adlı şarkıları Türk Müziğinde ün yapmış şarkılarını kendisini dinlemeye gelen yüzlerce konuk için seslendiren Sabah, gecce boyunca kah hüzünlendirdi kah eğlendirdi.


Sahnede sık sık konukları ile sohbet eden Coşkun Sabah; ‘’Soyadım Sabah olabilir ama akşamlar daha yeni oluyor,bu gecce müziğe doyacağız!’’ diyerek yaklaşık 2 buçuk saat Nossa Costa sahnesinde şarkılarını seslendirdi.


‘’Yeni yıl hepimiz için umarım güzel olur.. Aşk,huzur ve barış getirsin.. Bu sene yaşadığımız tüm kötü günleri unutturacak güzellikte olsun!’’ diyerek konuklarının yeni yılını kutladı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Club , Nossa Costa

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz