Conrad Istanbul Bosphorus'tan Dünya saatine destek

Conrad Istanbul Bosphorus Doğal Hayatı Koruma Vakfı’nın (WFF) 2007 yılından bu yana tüm dünyada eş zamanlı olarak hayata geçirdiği Dünya Saati uygulamasına bu sene de çeşitli etkinliklerle destek veriyor.

26 Mart 2015 16:11
Conrad Istanbul Bosphorus'tan Dünya saatine destek
Başta iklim değişikliği olmak üzere, kısıtlı doğal kaynakların korunmasına yönelik sembolik bir adım atmak amacıyla hayata geçirilen projenin ruhuna uygun olarak Conrad İstanbul Bosphorus Dünya Saati sırasında yenilenen dış cephe aydınlatmasını söndürecek ve iç mekanlarını mumlarla aydınlatacak.


Otelin 14’üncü katında bulunan panoramik Boğaz manzaralı Summit, saat 20:00- 23:00 arası misafilerini akustik gitar performansı ve Dünya Saati uygulamasını simgeleyen alkolsüz, zencefilli ve elmalı özel bir kokteyl ile ağırlayacak.

Ayrıca odalara koyulacak bilgilendirici mektuplarla misafirlerin, Dünya Saati’ni desteklemeleri ve WWF Türkiye’nin başlattığı sosyal medya aktivitesi olan #parmakselfie uygulamasına katılmaları teşvik edilecek.

CONRAD ISTANBUL BOSPHORUS ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Conrad Istanbul Bosphorus , otel

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz