Çocukları en iyi şekilde yetiştirmenin sırları Akbatı’da!

Bağımsız hareket edebilen, özgüvene ulaşmış, başarılı ve mutlu çocuk yetiştirmenin püf noktalarının konuşulacağı “Aile Festivali” Akbatı’da başlıyor. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Anne Koçu gibi uzmanların konuk olacağı Aile Festivali, 7 Mayıs – 18 Haziran tarihleri arasında Akbatı AVYM’de ziyaretçilerini ağırlayacak.

06 Mayıs 2016 17:55
Çocukları en iyi şekilde yetiştirmenin sırları Akbatı’da!
Akbatı, her yıl Anneler Günü kapsamında düzenlediği birbirinden anlamlı projelere bu sene babaları da dahil ederek büyük bir “Aile Festivali”ne imza atıyor.

7 Mayıs Cumartesi günü başlayacak ve bir buçuk ay boyunca Cumartesi günleri 10 konuşmacıyı ağırlayacak Aile Festivali, 18 Haziran Cumartesi, Babalar Günü’nde, sevilen aktör ve sunucu Jess Molho’nun sohbetiyle son bulacak.
Çocukların potansiyellerini gerçekleştirebilmelerini sağlamak ve onlara her konuda destek olmak amacıyla organize edilen sohbetler, Mayıs ve Haziran aylarında ücretsiz olarak Akbatı AVYM ziyaretçileriyle buluşacak.
Aile Festivali’nde kimler var?Aile Festivali’ni, eğitimini Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamlayan Ülkü Unsu, 07 Mayıs günü 12:15 – 13:45 saatleri arasında gerçekleştireceği “Ödevler: Ebeveyn miyiz Öğretmen mi?” konulu sohbeti ile açıyor. Aynı gün, 14:00 – 16:00 saatleri arasında, Anneliğin Ötesinde kitabının yazarı, AlternatifAnne.com platformunun kurucusu ve annelerin ilgiyle takip ettiği blogger Gülüş Türkmen, “Çocuğumun Beni Dinlemesini Nasıl Sağlarım” adlı sohbeti gerçekleştirecek.

Festivalin ikinci haftası ise 14 Mayıs’ta, 13:00 – 14:15 arasında Anne Koçu Ahu Tükel’in, uyumlu, özgüvenli ve mutlu çocuklar yetiştirebilmenin sırlarının paylaşılacağı “Uyumlu Çocuğun 10 Temel İhtiyacı” başlıklı sohbetiyle açılacak. Tükel’in ardından, 14:30 – 15:45 saatleri arasında konuşacak olan Tülin Poyraz Dinçer ile “Kardeşler Arası Rekabette Ebeveyn Olarak Nasıl Davranmalıyız?” sorusuna cevap arayacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Akbatı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz