Kempinski Hotel Barbaros Bay'de çocuklara özel yaz kampı...

Ege’nin ilham veren mavisiyle, bereketli yeşilinin buluştuğu, dünyanın en güzel koylarından Gökova Körfezi girişinde yer alan “Kempinski Hotel Barbaros Bay”, minik misafirleri (3-12 yaş) için Keystone International School ile birlikte eğlenceli ve eğitici yaz programları hazırlıyor.

21 Haziran 2017 12:12
Kempinski Hotel Barbaros Bay'de çocuklara özel yaz kampı...
Türkiye’nin ve dünyanın en ayrıcalıklı ödüllerine layık görülen “Kempinski Hotel Barbaros Bay” ,Türkiye’nin en prestijli okullarından birisi olan Keystone International School ile beraber hazırladığı yaz programıyla, bu sezon küçük misafirlerine keşiflerledolu eğlenceli bir tatil sunuyor.

Ortak dilin İngilizce olduğu ve yabancı eğitmenlerin liderliğinde gerçekleşecek olan program, miniklere (3-12 Yaş) eğlenceli aktivitelerle yeni bilgiler öğretmeyi, aynı zamanda da İngilizce dil becerilerini geliştirmeyi hedefliyor.
Farklı konuların işlendiği ve çocukların hayal güçlerini kullanmaya teşvik eden aktivitelerdeher hafta farklı konseptler olacak. Eğlenceli programda çocuklar; ''çılgın bilim insanı'' haftasında dondurma yapmanın inceliklerini öğrenirken, ''harika kahramanlar'' haftasında kendi çizgi romanlarını tasarlayacak, ''olimpiyat” haftasında kendi altın madalyalarını yapmayı öğrenecekler.

“Kempinski Hotel Barbaros Bay”, 25 Haziran – 13 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’nin en prestijli okullarından birisi olan Keystone International School ile beraber hazırladığı programda, minikleredeneyler eşliğinde öğrenme imkanı sunarken birbirleriyle sosyalleşerek kurdukları arkadaşlıklarla da bu eğlenceli anlarını unutulmaz kılıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz