Club Quartier'de bu hafta neler oluyor?

Club Quartier'de bu hafta yine etkinlikler bitmek tükenmek bilmiyor!

01 Kasım 2016 13:31
Club Quartier'de bu hafta neler oluyor?
Görsel bir anlatım tekniği olan resim, aynı zamanda kendi dili olan ifade şeklidir. Resmin dilini çözmek için belli göstergelere ihtiyaç duyarız. Sanatçının nereli olduğundan, resmin ne amaç için yapıldığına kadar pek çok dış gösterge olduğu gibi resmin kendisinin içerdiği özel göstergeler de vardır.

Bu programda bulmaca çözer gibi resimlerde saklı hikâyelerde bir serüvene çıkıyoruz. Bazen hikâyenin içinde dolaşacak bazen de hikâyeyi kendimiz yazacağız. Sizleri bu hikâyelerin parçası olmaya davet ediyoruz.


ERGEN - O - LOJİ

5 Kasım, Cumartesi 11:00 - 13:00
Brunelle, Çatı Salonu


Ergen-O-loji serisi

*1’er saatlik 4 bölüm veya tam günlük workshop olarak uygulanabilir.


1. Ergenlik – Yetişkinlikten Önceki Son Aşama

Çocukluktan daha çıkamadan ön ergenlikle başlayan yılların genel olarak nasıl geliştiğini ve aileleri nelerin beklediğini, ergenlikte iletişim ve sınırların nasıl çizileceğini paylaşacağız

2. Ergen : Gerginim, İsyandayım

Dönen gözler, çarpan kapılar, sık sık dalınan hayaller... Tam bir ergeniniz var artık! Gelin bu dönemin bizi şaşırtan çokça da sinirlendiren dinamiklerini paylaşalım.

3. Ergen Ailesi : Helikopterden İnmeli mi, İnmemeli mi ?

Artan özgürlük talepleri, gizli telefon konuşmaları, notlardaki dalgalanmalar ve üstüne sizinle paylaşımını azaltmaya çalışan bir ergen! Takipçi mi olmalısınız, sorumluluklarını alması için uzak mı durmalısınız? Ergen ebeveynliği komplike bir iştir, ebeveynliğin doktorasıdır diyebiliriz.

4. Ergen ve Aile : Kalıcı Bağlar ve İletişim

Ne gelip geçerse geçsin, önemli olan çocuğunuzla ilişkinizin kalıcı, açık ve sağlam olmasıdır. Bu kalitedeki bir ilişkiyi nasıl ve hangi aşamalarla kuracağımızı paylaşacağız.Kolektif Karma Tasarım Pazarları Başlıyor!!!

6 Kasım, Pazar 11:00 – 18:00
Brunelle, VIP Salon

Kolektif Karma farklı kategorilerdeki tasarım ve el yapımı ürün markalarını düzenledikleri tasarım pazarlarında sizlerle buluşturuyor.

Aşkla üretenlerin tasarım severlerle buluşacağı bu etkinlik, Saint Joseph’liler Derneği Club Quartier’da gerçekleşecek.
Eşsiz bir hediye almak isteyenlerin, kendini şımartmak isteyenlerin buluşma noktası olacak olan tasarım pazarına katılan ziyaretçiler ayrıca Club Quartier’in lezzetlerinden tatma fırsatı da bulacaklar.


40 Tahta Mahalle Pazarı her Cumartesi Kulüp'te!

Her Cumartesi, 10:00 - 18:00
Club Quartier, Cevizlik

Özlenen mahalle ruhunu canlandıran 40 Tahta Mahalle Pazarı'nda birbirinden lezzetli, taze, ekolojik, doğal, organik ve mevsimsel ürünleri keşfedin!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Club Quartier

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz