Çıtır Usta'dan 4 yeni lezzet noktası

Antep ve Kilis yöresinin yanı sıra Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini menüsünde bulunduran Çıtır Usta; 4 yeni şubeyle lezzet tutkunlarını ağırlamaya hazırlanıyor…

31 Ekim 2013 12:13
Çıtır Usta'dan 4 yeni lezzet noktası
Geleneksel Türk mutfağının en özgün lezzetlerini sunan Çıtır Usta, istikrarlı büyümesine devam ediyor. Halihazırda Türkiye’nin 14 ilinde 54 şube ile hizmet veren Çıtır Usta, sonbaharın başlangıcıyla birlikte İstanbul’da Zorlu AVM, Antalya’da MarkAntalya ve Gaziantep Prime Mall AVM’de yeni şubeleriyle hizmet vermeye başlıyor. Ayrıca bir Çıtır Usta markası olan Hot Point, Gaziantep Prime Mall’da yeni şubesiyle sizlerle buluşuyor. Bu ay ayrıca Kahramanmaraş ve Şanlıurfa projeleri ile göz dolduran Çıtır Usta yatırımcıları için mükemmel konseptler yaratmaya en karlı satışı getirmeye devam ediyor.

Anadolu’nun gurme lezzetlerini bir araya getirerek zengin bir menü sunan Çıtır Usta, bıçak arası kıyma ve özel baharatlarla harmanlanmış Çıtır Kebabı, köz patlıcan, domates ve yoğurt üzerinde çöp şişlerle yapılan Ali Nazik Kebabı, lavaşla fırınlanan ve kaşar peynir ile servis edilen Fırın Beytisi gibi lezzetleriyle ön plana çıkıyor.

Yeni açılan şubeleriyle Türkiye genelinde 54 farklı noktada hizmet veren Çıtır Usta, 2013 sonunda 60 restorana ulaşmayı hedefliyor. 2014 yılında yapacağı yeni “yap-işlet-devret” modeli atılımı ile şube sayısını 75’e çıkartmayı hedefleyen Çıtır Usta’nın Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Külekçioğlu, “Çıtır Usta sektöründeki en karlı yatırım araçlarından biri. İnsana değer veren, işini sıkı sıkıya takip edecek yatırımcılarla mutlaka tanışmak istiyoruz. Bayramda Hot Point ile beraber 4 yeni şube açarak büyümemizi sürdürürken, bir yandan da yeni açılacak şubelerimizin dekorasyonuyla ve açılış işlemleriyle ilgileniyoruz. Franchise ve kendi dükkânlarımız ile tüm Türkiye ‘ye “Çıtır Lezzetin Adresi”ni şube ağımızla belirliyoruz. Hedefler daha çok yurtiçinde büyüme üzerine odaklı ve bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz” diyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Çıtır Usta

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz