Çıtır Usta lezzeti artık Akbatı'da

On yıldır gıda sektöründe pide, lahmacun ve kebap segmentinde faaliyet gösteren Çıtır Usta yeni şubesini Akbatı AVYM’de açtı.

05 Ağustos 2013 10:17
Çıtır Usta lezzeti artık Akbatı'da
Türk yemek kültürünün iz bırakan lezzetlerini kendine özgü yorumlarla sunan Çıtır Usta Akbatı AVYM’de açıldı.

Fransız Restoranlar Sokağı’nda açılan Çıtır Usta, on yıldır, lahmacun ve kebap ürünleri ile tüketicinin kalbini fethetmiş durumda.

Bandırma ve Edirne bölgesinden gelen özel kesim etlerin kullanıldığı Çıtır Usta lezzetleri arasında lahmacun ve pideden saç tavaya, kebap çeşitlerinden dürüm dönere, Antep ve Kilis yöresi başta olmak üzere 60 çeşit ürün ve yemek bulunuyor. Tamamen doğal ve sağlıklı ürünlerin kullanıldığı Çıtır Usta lezzetleri Bahçeşehirlilerin tutkusu olacak.

Yüzde 100 Türk firması olan Çıtır Usta hakkında daha fazla bilgi için www.citirusta.com adresini ziyaret edebilir; açılışa özel biz pide alana ikinci yüzde 50 bedava promosyonundan yararlanmak ve paket servis detayları için (212) 777 59 85/86 numarayı arayabilirsiniz.

Detaylar için tıklayınızYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Çıtır Usta

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz