CIPRIANI'den iş yemeklerine özel..

Levent’te iş dünyasının kalbinde, The Istanbul EDITION’da hizmet veren Cipriani; sonbahar kış sezonunda, öğle ve akşam yemeği servislerinde iş dünyasına özel menuleri ile kısıtlı zamanda gerçekleştirilen iş yemeklerini daha keyifli ve verimli hale dönüştürecek uygun ortam ve lezzetler sunuyor.

28 Ekim 2014 11:46
CIPRIANI'den iş yemeklerine özel..
Seçkin bir atmosferde klasikleşen lezzetlerle misafirlerini ağırlamayı ve iş stresinden uzaklaşmayı isteyen kişiler iş dünyasına özel set menulerden veya arzuya göre a la carte menu üzerinden sunulan indirim imkanından yararlanabiliyor. Cipriani; plazaların yoğun olarak bulunduğu Levent’te merkezi konumu, lezzetleri ve servisi ile dikkat çekiyor.

Öğle ve akşam iş yemekleri, akşam üstü iş çıkışı aperatifleri için tercih edilmesi düşünülen iş dünyasına yönelik set menulerde; Cipriani klasikleri yanı sıra mozzarellalı hafif başlangıçlar, karides salatası ve fener balığı gibi özel tatlar da bulunuyor. Genel kullanım alanındaki kısımlar kadar, terası, bölümlere ayrılabilen özel alanları ile davetler ve katılım sayısı farklılık gösteren her büyüklükteki iş yemekleri için hizmet verebilen Cipriani, yeni sezonda birbirinden lezzetli alternatiflerle iş dünyasına sesleniyor. İş yemeği için gerçekleştirilen rezervasyonlarda, set menuler haricinde ikinci bir seçenek olarak; arzu eden misafirler a la carte menu üzerinden yiyecek ve soft içeceklerde %30 oranında indirim imkanını değerlendirebiliyor.

Foto galeri için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cipriani , iş yemekleri

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz