Çintemani Restaurant’tan benzersiz iftar menüsü

The Ritz-Carlton, İstanbul, Ramazanı Çintemani Restaurant’ta canlı fasıl müziği ve açık büfe iftar menüsüyle karşılıyor.

12 Haziran 2013 15:22
Çintemani Restaurant’tan benzersiz iftar menüsü
The Ritz-Carlton, İstanbul, Ramazanı Çintemani Restaurant’ta canlı fasıl müziği ve açık büfe iftar menüsüyle karşılıyor. Adını Osmanlı motifinden alan Çintemani Restaurant, panoramik Boğaz manzarası ve benzersiz menüsüyle misafirlerine gerçek bir İftar programı sunuyor.

Çintemani Restaurant’ta Ramazan Büfesi

Çintemani Restaurant, misafirlerine Ramazan için özel olarak tasarlanmış açık büfe iftar menüsü sunuyor. Canlı fasıl müziği ile renklenecek olan iftar saatinde konuklara ikram edilen alternatifler arasında dünyanın farklı bölgelerinden gelen hurma çeşitleri, özel olarak hazırlanmış şerbet çeşitleri, ev yapımı gözleme, fındık lahmacun ve börek çeşitleri, taş fırında pide çeşitleri, döner ve kebap sunumları, soğuk mezeler ve çok geniş bir tatlı sunumu yer alıyor.

İftar yemeklerinden elde edilen gelirlerin bir bölümü, otel tarafından Koruncuk Vakfı’na bağışlanıyor. Ramazan ayı boyunca geçerli olan projede, iftarda açık büfe iftar menüsü ve ziyafet menülerinden satın alan kişi sayısı kadar çocuğun bir öğün ihtiyacı karşılanacak.

“Toplumda Ayak İzlerimiz” adı altında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine devam eden The Ritz-Carlton, İstanbul, Ramazan ayına özel projesi ile iftar yemeğine katılanlar adına Koruncuk Vakfı çatısı altında çocuklara gıda yardımında bulunuyor. Proje kapsamında yapılan bağışlarla, iftara katılan kişi sayısı kadar çocuğun bir öğünlük gıda ihtiyacı karşılanacak.

Vakıf garantisi altında yapılan bağışlar yerini buluyor

The Ritz-Carlton, İstanbul Genel Müdürü Massimiliano Zanardi, bu sosyal sorumluluk projesi sayesinde, iftara katılan misafirlerinin aynı zamanda ihtiyacı olan çocuklara yardım eli uzatmış olacağını hatırlatarak şunları söyledi: “The Ritz-Carlton, İstanbul olarak bu projede Koruncuk Vakfı gibi etkin bir vakıf ile işbirliği yaparak konusunda uzman kişilerle çalışıyoruz. Böylece büyük bir vakfın garantisi altında, yapılan bağışların belli bir merkezde toplanacağını biliyoruz. ‘Toplumda Ayak İzlerimiz’ projesi ile gelecekte çocuklara staj, iş imkanı gibi fırsatlar da sunulacak. Onların topluma faydalı bireyler olarak yetişmesinde az da olsa katkı sağlamak bizi memnun edecek.”

Dünyadaki diğer The Ritz-Carlton otelleri gibi The Ritz-Carlton, İstanbul da, “Toplumda Ayak İzlerimiz” adı altında sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam etmeyi hedefliyor.

İftar Menüsü kişi başı fiyat: 130 TL (KDV ve içecekler dahil)
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için telefon: (0212) 334 41 88
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: ritz carlton , Çintemani

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz