Çin mutfağı ve sushinin vazgeçilmez adresi: China Stix Sushi

China Stix & Sushi, Etilerin ardından Cihangir'de açtığı yeni şubesinde, farklı ve ekonomik sushi mönüleriyle Uzakdoğu mutfağından hoşlananların gönüllerini fethetmeye devam ediyor..

17 Ağustos 2014 14:44
Çin mutfağı ve sushinin vazgeçilmez adresi: China Stix Sushi
"Sağlıklı Yemek, Sağlıklı Yaşam" felsefesinden yola çıkarak, ilk şubesini 2010 yılında Etiler'de açan China Stix & Sushi, şimdi de Cihangir'de müdavimleriyle buluşuyor.


Çin yemeği ve Sushi denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan China Stix & Sushi, bu yeni şubesinde de, Çin ve Japon mutfağının en özel tatlarını sunmaya devam ediyor..


Uzakdoğu lezzetlerinin tutkunu olanlar için China Stix & Sushi bir fenomene dönüştü bile. Son 2 yıldır İstanbulluların vazgeçilmez markası, şimdi de Cihangir'deki yeni şubesinde konuklarına sağlıklı lezzetler sunmayı sürdürüyor. Çin yemeklerinde Şef Chan ve yardımcısı Zheng ve Sushi'de şef Guenevere'in hazırladığı eşsiz mönüde, Uzakdoğu mutfağının özel tatlarının yanı sıra sadece sebzeden veya pişmiş balıktan yapılan sushi seçenekleri de bulunuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz