Çikolata ve üzümün hikayesi Kav Butik'te!

Yemek ve üzüm uyumu kuralları bazen çok sıkıcı olabiliyor. Her ne kadar yemek ve üzümü uyumlu kılan kimya olsa dahi bazen zıtlıklar ya da en hayale gelmeyecek eşleşmeler büyük bir uyum yakalayabiliyor. Kav Butik sizleri bu uyumu keşfetmeye çağırıyor!

06 Nisan 2017 12:04
Çikolata ve üzümün hikayesi Kav Butik'te!
Hayattan keyif almayı sağlayan nimetlerden bir tanesinin çikolata olduğu kesin. Diğeri ise fermante edilen üzüm suyu... Her ikisi de farklı etkiler ile dünyamızı güzelleştiriyor. Bazen sadece adını duyunca bile insanın ağzını sulandıran çikolata ile üzüm ise pek yan yana gelmiyor. Çikolata ile üzüm uyumu hep tatlı olarak üretilen örneklerle sınırlı kalıyor.


Nişantaşı'nın gözde mekanlarından Kav Butik, bu sefer çikolata ile üzümü eşleştiriyor. Sizi değişik üzümler ile Lindt Çikolata Ustaları'nın birbirinden lezzetli çikolatalarını tatmaya, yemek ve üzüm uyumunun alışılmadık tarafını keşfetmeye davet ediyor...

Tarih: 18 Nisan 2017, Salı

Saat: 19.00 - 21.00

Kişi başı 100 TL - Kişi sayısı sınırlıdır
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz