Cihangir'in Hazine'si bu yaz Bodrum'da!

İstanbul gece hayatına yeni bir soluk getirerek, şehrin en trend mekanı olan Hazine aynı hizmet kalitesi, ekibi ve eğlencesiyle Bodrum’un en gözde noktası Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda kapılarını açmaya hazırlanıyor.

08 Mayıs 2017 10:39
Cihangir'in Hazine'si bu yaz Bodrum'da!
Açıldığı ilk günden itibaren yeme, içme ve eğlence sektörüne damgasını vuran, kapısında kuyruklar oluşturan, iş, sanat ve cemiyet hayatının buluşma noktası olan Hazine, yaz sezonunda Bodrum’da hem keyifli yemeklere hem de kaliteli eğlenceye ev sahipliği yapmaya devam edecek.

8 milyon TL yatırım yaparak İstanbul’un en popüler mekanını deniz ve açık hava ile buluşturan Hazine, her damak zevkine hitap eden birbirinden farklı alternatifler sunan menüsünün yanı sıra etkileyici ambiyansı ve ön planda tuttuğu kalitesini Bodrum’a da taşıyor. Bu yaz Bodrum’da Özay Bakır, Boygar ve Yol Project’in sahne alacağı Hazine; iyi müziğin ve sahne performanslarının adresi olmaya devam edecek.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bodrum , Hazine , Cihangir

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz