Chopstick & Johnjon Propaganda’da

Geçtiğimiz yılın en büyük kulüp hitleri arasında gösterilen "Listen" ile büyük bir çıkış yakalayan Berlinli ikili Chopstick & Johnjon, 5 Ekim'de Propaganda'da!

03 Ekim 2013 10:51
Chopstick & Johnjon Propaganda’da
2012 yılında yayınladıkları 'Listen' ile bir anda listelerin en üst sırasına yerleşen ve eğlencenin dozunu artıran Chopstick & Johnjon, Propaganda'da! Chi-Thien Nguyen, nam-ı diğer Chopstick ve John Muder, nam-ı diğer Johnjon'un güçlerini birleştirerek 2008'de temellerini attığı bu DJ ve prodüktörlük projesi, Hamburg'dan Berlin'e ve ardından tüm dünyaya salgın gibi yayılan bir yolculuk.

Elektronik müziğin house, techno ve electro gibi alt türlerini, onların kendi deyimiyle her daim dans edilesi ve mutlu tınılarla harmanlayan Berlin menşeli ikili, 2010 yılında kendi plak şirketleri Suol'u kurdukları günden bu yana güçlerine güç, haliyle başarılarına da başarı katmaya devam ediyor. Geceyi ısıtma görevi, Housekeeper partilerinin ev sahibi olan İlker Aksungar'a emanet.

5 Ekim geccesi Chopstick and Johnjon ile yüksek enerjili bir gece arıyorsanız Propaganda’ya mutlaka uğrayın
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Propaganda

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz