Chocolate Bistro&Bar, Bahçeşehir 1. yaşını muhteşem bir partiyle kutluyor

Chocolate Bistro&Bar, Bahçeşehir şubesinin 1.Yılını, 04 Aralık Çarşamba Saat 21.30’ da ünlü DJ David Şaboy, saksafonda SİNEY ve Tayfun Tekeli’ nin eşsiz perküsyon performansı eşliğinde; muhteşem bir partiyle kutluyor!

02 Aralık 2013 15:58
Chocolate Bistro&Bar, Bahçeşehir 1. yaşını muhteşem bir partiyle kutluyor
Nişantaşı, Bahçeşehir ve son olarak zincirine eklediği Yeşilköy lokasyonlarında; mönüsünde sunduğu birbirinden leziz seçenekleri ve herkesin kendini evinde gibi hissettiği sıcacık dekorasyonuyla severek tercih ettiği adresler arasında yer alan Chocolate Bistro&Bar, Bahçeşehir şubesinin 1. yaşını muhteşem bir partiyle kutluyor.

4 Aralık 2013 Çarşamba günü, saat 21.30’ da başlayacak partide, SiNEY ve Tayfun Tekeli’ nin eşsiz perküsyon performansı Chocolate Bistro&Bar Bahçeşehir partisine renk katarken, ünlü DJ David Şaboy, Chocolate müdavimlerini Bahçeşehir’ in 1. Yıl partisinde kendilerinden geçirmeye hazırlanıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Chocolate Bistro&Bar

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz