China Stix & Sushi’den Soğuk Algınlığına Tavsiye: Acılı Ekşili Çorba

Çin mutfağı ve Sushi'nin vazgeçilmez adresi China Stix & Sushi, soğuk kış günlerinde, gribe çok iyi gelen Acılı Ekşili Çorba’yı tavsiye ediyor. Üstelik bu lezzet sadece 9 TL!

04 Ocak 2013 09:16
China Stix & Sushi’den Soğuk Algınlığına Tavsiye: Acılı Ekşili Çorba
"Sağlıklı Yemek, Sağlıklı Yaşam" felsefesinden yola çıkarak, ilk şubesini 2010 yılında Etiler'de, ikinci şubesini ise 2012 yılında Cihangir’de açan China Stix & Sushi, soğuk algınlığı ve gribe karşı çok iyi gelen, dana etli ya da tavuk etli olarak iki seçeneği bulunan Acılı Ekşili Çorba’yı, soğuk kış günlerinde tavsiye ediyor.

Acılı Ekşili Çorba, içinde bulunan acı ve sirke sayesinde hastalıklara karşı antibiyotik görevi görüyor. Vücüdun ısısını yükseltip, terlemeye yol açan çorba, sinüslerin de açılmasını sağlıyor.
China Stix & Sushi, havaların soğumaya başladığı ve hastalıkların arttığı şu kış günlerinde, konuklarını, sağlıklı bir yaşam sürmek için Acılı Ekşili Çorba’yı tatmaya davet ediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz