Chi The Spa ile Shangri-La Bosphorus'tan %25 indirim fırsatı!

Avrupa’da yalnızca Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da bulunan CHI, The Spa, Uzak Doğu’nun en eşsiz bakımlarını İstanbul’a getiriyor. Geleneksel Uzak Doğu felsefesini, Türk kültürünün karakteristik özellikleri ile harmanlayarak misafirlerine sunan CHI, The Spa, sizi şımartırken, özel bakımları ile bedeninizi de yaza hazırlıyor!

07 Temmuz 2017 11:52
Chi The Spa ile Shangri-La Bosphorus'tan %25 indirim fırsatı!
CHI, The Spa, hem Uzak Doğu masajlarının iyileştirici etkisi ile sunduğu bakım ve uygulamalarla hem de ambiyansıyla fark yaratıyor. Doğu, Batı, Kuzey, Güney, Anadolu ve İstanbul gibi yerel dokularla geliştirilen özel bakımlar sunan CHI, The Spa’nın tüm bakımlarında doğal ve organik ürünler kullanılıyor. Uzak Doğu kültürünün imzası olan masajlara, cilt ve vücut bakımlarına Himalaya mantralarıyla renklenen müzikler eşlik ediyor ve hem bedensel hem de ruhsal bir terapi yapılıyor.
Rahatlatıcı bakımlar ile cildiniz yaz mevsimini yıpranmadan atlatıyor!
Masajların özel terapi süitlerinde uygulandığı CHI, The Spa’da yazın neme susayan teninizi canlandıracak ve kendinizi hem bakımlı hem de enerjik hissetmenizi sağlayacak birçok terapi ve masaj sunuluyor. Kişisel alanlar ve özenle hazırlanan ortam adeta zaman ötesi hissinin oluşmasına neden oluyor. CHI,The Spa’nın vazgeçilmezlerinden CHI Balance rahatlatıcı tam vücut masajdır; parmakla akapunktur masaj teknikleri kullanılarak dolaşım hızlandırılır ve duyular yatıştırılır. Böylece tüm vücudun enerji akışı harekete geçirilir. Vücut meditasyon işlevine yönelik güçlü bir sistem olup yoga hareketleri ile birlikte derinlemesine işleyerek esneklik, kas rahatlaması sağlayan tüm vücudunuzda enerji akışını düzenleyen bir masaj türü olan Indian Yoga Rebalancing masajı ise yine hiçbir yerde bulunmayan özel terapilerden..
Uzak Doğu’ya özel birçok farklı bakımı bulabileceğiniz CHI, The Spa’da masajların fiyatı 200 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösteriyor. Üstelik Shangri-La Bosphorus, Istanbul Ağustos ayı sonuna kadar tüm bakımlarda %25 indirim fırsatı sunuyor!
Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 275 8888’i arayabilirsiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz