Cevriye'de Roman show!

İki güzel kadının açtığı adı gibi fıkır fıkır, eğlencesi bol, alımlı bir mekan Cevriye..

20 Şubat 2014 16:55
Cevriye'de Roman show!
Hem güzel yemekler yiyebileceğiniz, hem de canlı performanslarla eğlenebileceğiniz bir konsept. İster kız kıza eğlenin, ister eş dost toplaşıp gidin.

Mekan hafta içi daha sakin; ama hafta sonları durum değişiyor ve eğlence tavan yapıyor. DJ ve canlı müzik var. Ayrıca; Her cumartesi geccesi Roman Show, oryantal ve geleneksel davul show da sunuluyor. Yani anlayacağınız eğlenmeniz için kadın gözünden tüm ayrıntılar düşünülmüş.


Cevriye Hanım, özel günlerinizi kutlamak için de ideal. Özellikle bekarlığa veda, kına gibi kız kıza yapılacak eğlenceleriniz için tercih edebilirsiniz. Sahneye geline özel taht koyuyorlar, şovlar da bu güne özel hazırlanıyor ve en güzel geccenizi unutulmaz kılıyorlar.


200 kişilik kapasite mevcut, özel organizasyonlarınız için geniş bir alana sahip. Yıllardır eğlence sektörünün içinde bulunmuş ve tecrübeli ellerin dokunduğu bir mekan burası. Eğlenmek için yeni bir adres arıyorsanız Cevriye’ye bi uğrayın…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cevriye , Restoran

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz