Cenk Eren'den bu gecce anlamlı konser!

BVS Group bünyesinde olan ve popüler mekanlardan biri olan My Cabaret Etiler'de bu gecce Cenk Eren rüzgarı çok farklı esecek...

05 Mart 2015 16:27
Cenk Eren'den bu gecce anlamlı konser!
Herkesin çok sevdiği ve yıllardır yaşam ve kalite çizgisinden çıkmayıp, emin adımlar ile zirveye doğru ilerleyen ünlü şarkıcı Cenk Eren, bu gecce çok özel ve anlamı bir projeye imza atacak...

Cenk Eren, "Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği" tarafından düzenlenen özel organizasyon geccesinde görme engelli çocuklar yararına bu gecce sahneye çıkacak. Bu konser geccesinden elde edilen tüm gelirler, geccenin sonunda derneğe bağışlanacak ve tüm görmeyen çocukların ameliyatı sağlanacak.

Semra Özal başta olmak üzere cemiyet hayatının bir çok önemli özel gecceye destek olmak için Cenk Eren'i yalnız bırakmayacak.

Cenk Eren'in örnek davranışının ve duyarlılığının çok ses getireceği kesin. Bu gecce My Cabaret'te bir kez daha Cenk Eren rüzgarı esecek!

Muhteşem gecceyi kaçırmayın!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz