Cenk Eren Nossa Costa'da müzik ziyafeti yaşattı!

Cenk Eren sevenleri ile sezonun son galasında BVS Group’a ait Nossa Costa da buluştu.

08 Mayıs 2017 12:22
Cenk Eren Nossa Costa'da müzik ziyafeti yaşattı!
Programına Ferdi Özbeğen’den “Bir Şarkımız Vardı”, “Büklüm Büklüm” ve “Dilek Taşı” parçaları ile başladı. Tüm misafirlere "Hoş geldiniz sefalar getirdiniz, siz benim başımın tacısınız!" diyerek “Kemancı Başımın Tacı” parçasını seslendirdi.


Sezonun son galasında Şeker Yatırım AŞ. Genel müdürleri, çalışanları ile birlikte katıldı. Cenk Eren’i ellerinde çiçekleri ile karşılayan ekip, sanatçıya olan hayranlıklarını dile getirdiler. Pharmaplant Ekibinin de geccede büyük bir ekip ile bulunması Cenk Eren’i duygulandırdı.

"Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticileri aramızda… Beni yalnız bırakmamışlar. Buraya kadar gelmişler. Saygılarımı sunuyorum hepsine ve binlerce teşekkür gönderiyorum., var olun.’’ dedi.

Programına Tanju Okan’ın en sevilen parçalarını seslendirerek devam eden ünlü sanatçı sırasıyla büyük ustadan “İki Yabancı”, “Kadınım”, “Deniz Ve Mehtap” parçalarını seslendirerek sevenlerine müzik ziyafeti çekti.

Gecceye hareketli parçaları ve istekler ile devam eden Cenk Eren, misafirlere unutulmaz bir gecce yaşattı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , Cenk Eren , BVS Grup

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz