Cemiyetin hafta sonu tercihi Kaya Palazzo!

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin hafta sonu kayak tatili için tercihi Kartalkaya’nın gözdesi Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort oldu.

09 Ocak 2018 09:56
Cemiyetin hafta sonu tercihi Kaya Palazzo!
Kartalkaya’da kayak tatilinin en gözde mekânı olan Kaya Palazzo Otel, 2018’in ilk haftasında da cemiyet hayatının ünlülerinin tercihi oldu. Hafta sonunu Kaya Palazzo’da geçirenler arasından Vakko’nun patronu Cem Hakko, Selin – Abdullah Burnaz, Lal Denizli, Umut Elçioğlu ve Mehmet Erten gibi tanınmış isimler de vardı.
Kayak ve sohbet keyfi…

Cemiyetin ünlü isimleri, Kaya Palazzo pistlerinde kayak keyfi yaptıktan sonra Drop Lounge Cafe’de arkadaşlarıyla yemek yedi ve sohbet etti. Pınar Altuğ’un eski eşi Umut Elçioğlu ise yakın arkadaşı Mehmet Erten’le birlikte snowboard keyfi yaptı.


Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin kızı Selin Denizli Burnaz, damadı Abdullah Burnaz ve torunu Mustafa Burnaz ile küçük kızı Lal Denizli karın tadını çıkarıp keyifli anlar yaşadı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kaya Palazzo , kar , drop lounge cafe , cemiyet

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz