Cem Yılmaz, Sahne'yi kahkahaya boğdu

Bvs Group’a ait Sahne İstanbul Bodrum’da önceki gecce Hakan Altun sahne aldı.

05 Ağustos 2015 09:43
Cem Yılmaz, Sahne'yi kahkahaya boğdu
Her hafta Salı günü sahne aldığı Sahne İstanbul Bodrum’da yüzlerce seveninin yanı sıra birbirinden ünlü ismi de ağırlayan Altun’un sahnesini izlemeye bu defa Cem Yılmaz, Ozan Güven, Hande Yener, Ozan Öğüt, Hakan Akkaya, Tugay Kerimoğlu ve Eşi, Tuncay Şanlı, Berkay, Ali Güven gibi birbirinden ünlü isimlerde vardı.

Hakan Altun’dan istek şarkıda bulunan Cem Yılmaz’ı sahneye davet eden ünlü sanatçı Yılmaz’dan istediği şarkıya davulla eşlik etmesini rica etti.
Davulun başına geçen Yılmaz, Altun’un sevilen şarkısı "Yorgun Yıllarım"a davul ile eşlik etti. Şarkı sonrası Hande Yener’i sahneye davet etmek isteyen Cem Yılmaz, "Hande nerede? Onunla beadbox yapmak istiyorum!" diyen Yılmaz, Hande Yener’in gittiğini duyunca "Ozan sen geliyorsun o zaman Hande yokmuş, Ozan’dan geliyor Romeo" diyerek sahneye Ozan Güveni aldı.
Ozan Güven’e "Hakan Akkaya’ya kıyafetini göster puan al" diyen ve salonu kahkahaya boğan Yılmaz, Ozan Güven’le atışarak Sahne İstanbul Bodrum’da adete stand up show yaptı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz